Murlan Pro  4.4.34 APK Cracked Downlaod – PRO for android

Murlan Pro 4.4.34 APK Cracked Downlaod – PRO for android

App Information of Murlan Pro MODDED File

App Name Murlan Pro v4.4.6
Genre Card, Games
Size65.2 MB
Latest Version4.4.6
Get it On Google Play
Update2020-12-29
Package Namecom.gaminations.murlan
Rating ( 390 )
Installs10,000+

Description of Murlan Pro CRacked APK

Murlan Pro 4.4.6 APK Cracked Downlaod – PRO for android CDO JAVE SHPERNDAHEN CMIME
SHKARKO MURLAN PRO DHE LUAJ FALAS
ARGETOHU DHE LUAJ ME MIQTE
SHPERBLEHESH DUKE LUAJTUR
BEHU PJESE E TURNEUT
-Lojtaret kane mundesine te bejne mute personat qe ofendojne
-Piket mund te fitohen vetem kur luan vetem
-Permiresime dhe ndryshime ne grafika
APP ID= com.gaminations.murlan